هزینه راه اندازی دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

هزینه راه اندازی دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک

هزینه راه اندازی دستگاه‌ تولید علوفه هیدروپونیک: همانگونه که اطلاع دارید فروش لوازم دستگاه تولید، سینی کشت علوفه، یادگیری کاشت و به راه انداختن دستگاه و… به توجه به فواید، خصوصیات و هزینه دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک، متمایل شدن به خرید و بکار گیری از دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک افزایش یافته.

با بکار گیری از دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک میتوان در مدت کم و در هر فصل سال، علوفه تازه و ارگانیک تولید کرد و با خرج کمتر و همینطور مصرف پایین آب و بازدهی بالای این سیستم، به برداشتی بصرفه رسید. با این دستگاه میشود در مدت کمتر و در هر کدام از فصول سال به تولید علوفه تازه پرداخت و با خرج کم و استفاده از آب پایین به بازدهی زیاد این سیستم رسید.

محققان به این نتیجه دست یافتند که نوع تغذیه و قیمت خوراک متناسب برای دام ها مسبب قیمت مناسب گوشتهای برزیلی و استرالیایی شده که خوراک این دام ها توسط دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک تأمین میگردد که در رده مهم ترین دلایل کمتر شدن قیمت گوشت قرار میگیرد.

قیمت دستگاه تولید علوفه

گروه کشت و صنعت البرز تجهیز، انجام دهنده پروژه‌های علوفه ساز و همینطور تأمین کننده لوازم جانبی این سیستم ها میباشد. گروه البرز تجهیز از تولیدکنندگان این دستگاه بگونه صنعتی میباشند.

این گروه بروزترین تکونولوژیها و استانداردهای دنیا را بکار می‌گیرد. با تماس با ما میتوانید با آرامش اطلاعات جامعی را بدست آورده و از هزینه راه اندازی دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک آگاه بشوید.

در کشور ما عده ای از افراد به طور شخصی این دستگاه را خریده اند. قیمت گونه خارجی این دستگاه که از دبی داخل ایران میگردد ۲۷۰ میلیون تومان می‌باشد ولی مدل ایرانی آن فقط ۹۰ ملیون تومان است. با نمونه داخلی میشود به کشت تغذیه دام سبزیجات، صیفی جات و زعفران و … پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *