فروش سینی گلدان نت پات هیدروپونیک

فروش سینی گلدان نت پات هیدروپونیک : گلدان سینی و نت پات کشت گلخانه ای شامل سبد کشت و گلدان کشت هیدروپونیک، ایروپونیک و اکواپونیک و … را می توانید از ما تهیه کنید، اعتبار ما خدمات و پشتیبانی قوی ما است.

کشت گلخانه ای به نسبت روش های کشت سنتی دارای بهره وری بیشتری هستند .روش کشت هیدروپونیک که در آن از گیاه مواد مغذی مورد نیازش را از آب تغذیه میکند روشی جدید در صنعت کشاورزی است .

اما کشت گلخانه ای و هیدروپونیک دارای چه ویژگی هایی است و چرا باید آن را انتخاب کرد ؟

در روش کشت هیدروپونیک میزان  استفاده از اب بسیار بهینه تر از روش های کشت قدیمی است .در این روش ریشه گیاه همواره در محلول آبی قرار دارد و مواد مغذی مورد نیازش را دریافت میکند

وجود یک مخزن برای منابع غذایی گیاه که با استفاده از یک پمپ این مواد مغذی همواره درمحلول آب در جریان است

تبادل هوا در میان ریشه ها که باعث اکسیژن رسانی متناسب به همه گیاهان کاشت شده در گلخانه می شود

سینی های گلدان و نت پات کشت گلخانه ای

گلدان پلاستیکی هیدروپونیک که نام دیگر آن سبد کشت می باشد ( Net pots ) در سیستم‌های اجرایی گوناگون مثل ان اف تی یا همان کشت طبقاتی و همچنین در بستر کشت هیدروپونیک و در سیستم کشت جزر و مد یا همان دیپ واتر کالچر RDWC  استفاده می‌شود.

نقش این گلدان ها (نت پات) دارای تعداد بسیار زیادی شبکه هستند این است که ریشه گیاه به راحتی درون ان قرار می گیرد و رشد می کند .  ریشه گیاه داخل شبکه ها قرار گرفته و به راحتی از محلول آب تغذیه می کند و البته در برابر فشار و حجم ریشه هم مقاومت بیش از حدی دارد. می‌توانیم تا زمان منتقل شدن به فضای اصلی هم برای کاشت بذر می توان از این گلدان ها استفاده کرد.

فروش سینی گلدان نت پات هیدروپونیک

این گلدان برای کشت گیاهان با حجم ریشه متوسط مناسب هستند مثل گوجه یا فلفل و از آن ها در فاصله ی زمانی کاشت بذر تا برداشت آن می‌توانیم استفاده کنیم. فرآیند رشد گیاه و محصول به طور دقیق با کشت هیدروپونیک انجام می شود اما در شیوه ی سنتی برای به دست آوردن آن بعد از کشت هر محصول در خاک و از بین بردن علف‌های هرز در آخر محصولی با کیفیت به دست می دهد. نمونه ی مشابه با این محصولات در خارج از کشور از کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تری برخوردارند.

فروش سینی های گلدان و نت پات کشت گلخانه ای

گلدان  های سیستم کشت هیدروپونیک از جنس پلاستیک هستند و به صورت مشبک و دارای حفره کوچک  که ریشه گیاه داخل این حفره ها قرار می گیرد . برای مشاوره و خرید فروش سینی گلدان نت پات هیدروپونیک با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *