فروش دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

فروش دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

فروش دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک: این محصول پر کاربرد شرکت نوین جوانه دستگاه علوفه ساز هیدروپونیک می‌باشد. استفاده از این دستگاه هیدروپونیک فایده بسیاری و صرفه اقتصادی برای دامداران دارد. این سیستم در دو نوع سیار و اجرا در سالن بکار گرفته می شود که دامدار میتواند بر اساس نیاز خود بطور سفارشی در ظرفیت متفاوت، جهت خرید این سیستم اقدام کند.

دستگاه تولید علوفه شرکت البرز تجهیز بالاترین استاندارد علوفه هیدروپونیک را داراست. حداقل مصرف بذر زیادترین بازدهی محصول را دارد. سیستم ساخته شده در فضای کامل ایزوله اجرا می شود. تولید علوفه سیستم شرکت نوین جوانه احتیاج به آفت کش و سم ندارد.

اجرای سیستم تولید علوفه به صورت سالنی

تولید علوفه در ظرفیت بالا بطور اجرا در فضای سالن یا گلخانه اجرا میگردد. در این راه دیگر نیازی به کانتینر کشت، هزینه استفاده شده نسبت به سیستم سیار کمتر است.

فروش دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

هزینه و دشواری تولید علوفه دامی از بزرگترین مشکلها برای دامداران است. گروه البرز تجهیز با طراحی و تولید سیستم نوین کشاورزی از جمله دستگاه علوفه ساز هیدروپونیک این کار دشوار را برطرف کرده است.

این سیستم به شکل اتوماتیک کمک می‌کند تا بهترین شرایط برای رشد گیاه مهیا گردد. سیستم تولید علوفه هیدروپونیک پایین‌ترین مصرف برق و عایق پیشرفته برای حداکثر صرفه جویی در انرژی را دارد. سیستم علوفه ساز شرکت جوانه نوین می تواند 50 درصد در هزینه خوراک دام به صرفه باشد.

مزایای سیستم علوفه هیدروپونیک

  • ۱_ بکارگیری از سیستم آبیاری به روش ایروپونیک و هوا پرورش باعث می‌گردد تا استفاده از آب به پایینترین مصرف برسد.
  • ۲_ سیستم کنترل مانیتورینگ
  • ۳_ گارانتی 18 ماهه تمام سیستم کشت سبز پلاس
  • ۴_ استفاده از عایق با دانستنی زیاد و پایینترین مصرف انرژی
  • ۵_ استفاده از پنل مخصوص رشد گیاه
  • ۶_ سیستم ژرمیناتور بذر برای جوانه زنی و بیشترین بازدهی
  • ۷_ ایجاد بازدهی 10 برابر بر اساس بذر مورد استفاده

دستگاه علوفه ساز سیار

سیستم سیار تولید علوفه شرکت نوین جوانه با پایینترین فضا و بالاترین تولید محصول را فراهم می کند. این سیستم عایق یورتون با دانسیته بالا است سبب میگردد در همه اقلیم و شرایط جوی با پایینترین هزینه علوفه انجام شود. در این سیستم، سینی علوفه هیدروپونیک به صورت ریلی از قسمت اپراتوری وارد میشود و محصول نهایی علوفه از قسمت دیگر خارج می‌گردد.

مزیتهای استفاده از دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

سیستم تولید علوفه هیدروپونیک البرز تجهیز ضمانت نامه یک ساله تجهیزات علوفه و پشتیبانی سه ساله میباشد. کنترل دما، رطوبت، نوردهی در سیستم به صورت خودکار انجام می‌گردد. علوفه هیدروپونیک تولید شده توسط دستگاه علوفه ساز فاقد هر نوع کپک و قارچ میباشد.

جدیدترین استاندارد ها در این نوع سیستم رعایت شده است. در سیستم های سیار از بهترین نوع عایق برای سیستم استفاده شده هزینه مصرف انرژی برای سیستم گرمایشی و سرمایشی بیشترین صرفه جویی را دارد.

سیستم آبیاری این دستگاه کاملا اتوماتیک است و روش ایروپنیک و سیستم مه پاش انجام شده زمان بندی آبیاری به صورت خودکار میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *