فروش سینی کشت سبزیجات میکروگرین

فروش سینی کشت سبزیجات میکروگرین: آموزش انواع سینی های کشت میکروگرین و نحوه استفاده از آنها

شروع و راه اندازی کسب ­و کار با تولید و پرورش میکروگرین ها

راه اندازی کسب و کاری که  منتناسب با نیاز بازار روز باشد  یکی از دلایل مهم در موفقیت آن است . استفاده از سبزی جات با کیفیت تر و با طعم بهتر یکی از نیاز های روزانه بازار است .با تغییرات در روش های کشت ایده های جدیدی همچون کاشت میکروکرین مطرع شد .آیا شما میدانید میکروگرین چیست ؟ در ادامه مقاله با ما همراه باشید .

می دانیم که یکی از گروه­ های غذایی پرمصرف میان مردم، سبزیجات است و همچنین می دانیم که مصرف سبزی زمانی دلخواه و دلچسب می شود که همراه با سایر غذا ها مصرف شود.

جدیدترین نوع پرورش سبزیجات، میکروگرین ها هستند که به تازگی مورد توجه قرار گرفته ‌اند. به سبزیجات جوانی که به محض ظاهرشدن سری دوم برگ­ها ( برگ­های واقعی ) چیده و مصرف می­شوند را میکروگرین­ می گویند. یکی از بهترین کسب­ وکارها در حوضه­ ی کشاورزی تولید میکروگرین می باشد.

نکاتی راجع به پرورش تجاری میکروگرین

مصرف سبزیجات  با کیفیت به دلایل داشتن خواص فراوان در صنعت غذا همواره د رحال افزایش است .میکروگرین ها که محصولات جدید در صنعت کشاورزی هستند

امروزه در فروشگاه­ های بزرگ، عرضه ­ی جوانه ­های سبزیجات مختلف بسیار رایج است که مردم از این جوانه ­ها برای تهیه ی سالاد­ استفاده می کنند.

امروزه میکروگرین ­ها از این جوانه­ ها سبقت گرفته اند و در میان مصرف کنندگان بسیار محبوب شناخته شده اند. این محبوبیت از طعم مطلوب این سبزیجات سرچشمه می گیرد و البته مواد مغذی موجود در آن ها و خواص بی نظیر آن ها.

تجهیزات و سینی کشت سبزیجات میکروگرین

برای شروع به هرکاری و یا برای شروع کشت یک محصول آن هم به شکل سنتی یا صنعتی نیازمند تجهیزات ویژه ای هستید. برای کشت میکروگرین هم در هر مقیاسی که مدنظرتان هست، نیازمند تجهیزات گران قیمتی مثل تراکتور نیستید و در آغاز هم فقط به مهیا کردن بستر، سینی و تجهیزات مناسب برای کشت بذر میکروگرین احتیاج است.

آبیاری هم که به صورت اسپری می باشد. برای فضای بسته نباید فراموش کنید که حتما نور مورد نیاز گیاه را هم تامین کنید. به این ترتیب با گستردگی کسب وکار خود، دیگر به جای خاک و کود هم می توانید از پودر کشت مخصوص مثل کمپوست رسیده استفاده کنید تا این گونه راندمان تولید محصول را هم افزایش دهید.

فروش سینی کشت سبزیجات میکروگرین

گلخانه ی کشت میکروگرین یا ریز سبزی

ایا به این فکر کرده اید  از پرورش میکروگرین ها درآمد زایی کنید ؟پرورش میکروگرین در فضاهای کوچک هم امکان پذیر است. در یک فضای کوچک و محدود با استفاده از همین سینی­ های کشت بذر طبقاتی می توانید میکروگرین تولید کنیدو با فروش انها به درامد برسید

بازدهی میکروگرین ها در سینی کشت

بعد از کشت میکروگرین فقط در مدت زمان یک تا سه هفته پس از کشت میکروگرین ها  به مرحله فروش می رسد .  یکی از نکات مهم در کشت میکروگرین ها رشد سریع آنهاست .علاوه بر این  سرمایه لازم برای راه اندازی  سیستم کشت میکروگرین بسیار به صرفه است

فاصله زمانی 20 تا 25 روزه  برای کاشت بذر جعفری  و رشد و آماده شدن ان است که با روش کشت میکروگرین در این مدت می توانید در سینی کشت دو سری میکروگرین را بکارید و به سرعت هم آن ها را برداشت کنید.

جهت تهیه سینی کشت میکروگرین می توانید با مرکز فروش سینی کشت سبزیجات میکروگرین در گروه ما تماس بگیرید

1 دیدگاه برای “فروش سینی کشت سبزیجات میکروگرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *