لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک: راه تازه در صنعت کشاورزی که چند هزاره سابقه دارد روش کشت هیدروپونیک میباشد که بدون استفاده از خاک است. با استفاده ازین راه گیاهان بسیاری مانند کلم, نخود فرنگی, را میشود پروراند.

همینطور کشت علوفه هیدروپونیک اهمیت بسیار بالایی درصنایع دامداری دارد. در کشت علوفه هیدروپونیک با حفظ خاک و آب می شود برای دام و طیور علوفه سبز و تازه ایجاد کرد. این روش کشت از حیث مواد مغذی خیلی بهتر از علوفه سنتی میباشد. این نوع کشت هفت روز زمان میبرد و رشد با سرعت تری دارد و به همین دلیل موجب بهره برداری بالای آن در طی یک سال میشود.

علوفه هیدروپونیک چگونه کشت می شود؟

بعد از شستن و خیس کردن بذر ها، دانه هایی که شستیم را در ظرف های استاندارد میگذاریم و سپس در جایی که نور خورشید به آن نرسد میگذاریم تا دانه ها جوانه بزنند و با دقت کردن به اساس استانداردهای مهمی مانند نوردهی ، تهویه و دما، حدود ۷ تا ۱۰ روز تبدیل به علوفه تازه میگردند.

این مرحله ها داخل گلخانه یا کانکس کشت علوفه هیدروپونیک انجام میگردند. کیفیت لوازم کشت علوفه هیدروپونیک دارای ارزش بالایی است و عدم توجه به لوازم آن خساراتی را به واحد کشت علوفه وارد میکند.

لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک و تجهیزات آن:

  • ۱_ مکانی برای کشت
  • ۲_ طبقه های گلخانه علوفه هیدروپونیک
  • ۳_ سینی کشت علوفه هیدروپونیک
  • ۴_ لوله‌های آبرسانی
  • ۵_ دستگاه مه پاش
  • ۶_ سنسور منظم کردن دما و رطوبت سیستم تهویه هوا
  • ۷_ سیستم گرمایشی و سرمایشی

به غیر از موارد ذکر شده سه جزء اساسی دیگر وجود دارد:

۱_ بذر: که جو، گندم، شبدر، ذرت و … مشمول آن میشود که هزینه اش به انواع و کیفیت آن مربوط میباشد. بذر جو پایینترین هزینه و بذر یونجه بیشترین هزینه را شامل میشود.

۲_ برق: برق قیمت بالاتری جهت سیستم گرمایشی و سرمایشی نسبت به کانکس و سالن دارد.

آب: قیمت آب در این نوع کشت خیلی پایینتر میباشد. معمولاً آب قابلیت بازیافت و استفاده دوباره را دارد.

لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک:

خریدن تمامی وسایل و تجهیزات تولید علوفه هیدروپونیک باید زیر نظر کارشناسان باشد.

کارشناسان ما آماده اند تا انواع خدماتی مثل فروش ادوات و لوازم مورد نیاز ساخت گلخانه علوفه هیدروپونیک را به عزیزان ارائه کنند. شما دوستان می‌توانید با خریدن بسته صفر تا صد مشاوره علوفه هیدروپونیک نوین جوانه، از اول تا اخر کار را با خیالی آسوده به کارشناسان ما بسپارید.

در این بسته نوین جوانه شما از خدماتی مانند مشاوره بدون هزینه، تأمین تجهیزات و لوازم مورد نیاز کشت علوفه هیدروپونیک، تهیه بذر مرغوب و همینطور پشتیبانی دائمی سود میبرید.

برای خرید محصولاتی مثل سینی کشت علوفه هیدروپونیک، بستر کشت علوفه، فن و سیستم تهویه، لوله‌های آبرسانی، محلول ضد عفونی کننده، مخزن آب، سازه مخصوص کشت علوفه هیدروپونیک، بذر مرغوب ؛ بذر گندم، جو، ذرت، ارزن، چاودارو بسیاری از لوازم دیگر می‌توانید در تمامی روزها با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *