کاربرد دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک در تولید خوراک دام

کاربرد دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک در تولید خوراک دام

کاربرد دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک در تولید خوراک دام: دستگاه علوفه ساز ظرفیت های متفاوتی در روز دارد (۲۵۰ کیلو، ۷۵۰ کیلو، یک تن علوفه هیدروپونیک و… ) ظرفیت علوفه بر پایه انواع و تعداد دام میباشد.

دستگاه تولید علوفه با ظرفیت یک تن:

این دستگاه علوفه ساز قدرت ساخت بیش از ۱ تن علوفه هیدروپونیک تازه در روز ۳۶ متر مربع را داراست. میزان تولید شده با دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک در مقابل تولید ۳۰ هزار هکتار، در مقایسه با کشاورزی سنتی مرغوب به صرفه تر است. با این تفاوت که اندازه تولید تنها در ۷ روز با دستگاه علوفه ساز ساده شده است.

یک تن تولید علوفه هیدروپونیک قدرت فراهم سازی مواد غذایی ۵۵_۵۰ راس گاو، ۲۵۰_۳۰۰ رأس گوسفند و ۱۰۰ رأس اسب را در روز دارد. این دستگاه علوفه ساز توان افزایش بر اساس تعداد دام را بدون هیچ گونه محدودیت مساحت و مکان را دارد. به علت بسته بودن محیط کشت شرایط آب و هوایی و جغرافیایی هیچ گونه تاثیر منفی در کاهش رشد و کیفیت علوفه ندارد.

دستگاه علوفه ساز این تاثیرات را برای شما داراست:

۱_ کم شدن هزینه به اندازه ۹۸.۱۲ درصد ۲_ کم شدن مصرف اب به اندازه ۹۹.۹۳ درصد ۳_ کم شدن سطح زیر کشت به اندازه ۹۹.۹۸ درصد ۴_ کم شدن هزینه کاشت، داشت و برداشت به اندازه ۷۲.۵ درصد

استفاده از دستگاه هیدروپونیک در کشت علوفه صنعتی

در تحقیقات شکل گرفته دام هایی که از علوفه تغذیه کرده باعث رشد تعداد چند قلو زایی و دو قلو زایی و همچنین افزایش ۲۰ درصدی تولید شیر، گوشت، پشم و… دارد. این دستگاه علوفه ساز را میتوان در جهت تغذیه ماهیان علف خوار نیز استفاده کرد و سبب افزایش تولید مثل، کیفیت گوشت ماهی و رشد سریع ماهی و… شد.

علت این امر چیزی نیست جز :

  • ۱_ ویتامینهای B1, B2, B3, B6, A, C, k, E
  • ۲_ دسته کم 3200 کیلو کالری انرژی متابولیک
  • ۳_ پروتین بالا 25-32 درصد
  • ۴_ دارای توان هضم بالا 85-95 درصد

ویژگی دستگاه علوفه ساز هیدروپونیک ارائه شده توسط نوین جوانه

  • ۱_ بکار گیری تجهیزات مدرن و بروز در جهان
  • ۲_ بکار گیری از سیستم کنترل هوشمند که سبب کنترل هوشمند سیستم میگردد.
  • ۳_ قابل اطمینان بودن
  • ۴_ استفاده از علم نوین در تولید با استانداردهای جدید ارائه میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *