تولید دستگاه علوفه هیدروپونیک برای دام _ شترمرغ

تولید دستگاه علوفه هیدروپونیک برای دام _ شترمرغ

تولید دستگاه علوفه هیدروپونیک برای دام _ شترمرغ : فروش و اجرای دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک جهت دام شترمرغ، اموزش نحوه کشت علوفه، تولید سینی علوفه هیدروپونیک و …

دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک گروه کشت و صنعت البرز تجهیز، از سازندگان دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک هستند، که در رابطه با سیستمهای نوین کشاورزی دامداری فعالیتهای متعدد گوناگونی انجام میدهند و همینطور تمامی مرحله های فروش و اجرای سیستم هیدروپونیک را آماده میکنند.

علوفه هیدروپونیک دارای مقدار زیادی از ویتامین های اصلی و حیاتی برای دام است که از به وجود آمدن تعداد زیادی از بیماریهای دامی، که در اثر کاهش و کمبود ویتامین ها در دام بوجود می آید جلوگیری میکند.

فروش و اجرای سیستم علوفه هیدروپونیک

از پر استفاده ترین سیستم های مشترک بین صنعت دامداری و کشاورزی میتوان به دستگاه های تولید علوفه اشاره کرد و کاربرد دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک در تولید خوراک دام بسیار افزایش پیدا کرده است. این دستگاه ها به دو دسته

  • 1_ ثابت
  • 2_ سیار تقسیم میشوند.

دامدارها با توجه نیاز و میزان مصرفی روزانه خود، میتوان این سیستمها را تهیه و مورد استفاده قرار دهند.

مزیت های دستگاه علوفه ساز

شامل 1 سال ضمانت نامه می‌باشد. دارای تجهیزات و پشتیبانی فنی ۳ ساله می‌باشد.

علوفه تولید شده فاقد هر گونه کپک و قارچ است بروز ترین استانداردهای صنعتی در آن به کار برده شده است. در سیستم های سیار از بروزترین نوع عایق برای سیستم به کار برده شده که موجب کاهش شدید هزینه مصرف انرژی میشود.

سیستم آبیاری دستگاه علوفه ساز تماماً اتوماتیک می‌باشد که در آن ها از روش های میکروآبپاش استفاده میگردد. کنترل دما، رطوبت و نوردهی سیستم هم به واسطه کنترلرهای تعبیه شده خودگار انجام میشوند.

هزینه دستگاه‌های علوفه ساز ساخته شده توسط گروه کشت و صنعت البرز تجهیز در برابر نمونهای خارجی به شدت مغرون به صرفه بوده و کیفیت همسان و حتی بیشتر به مصرف کننده ارائه میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *