مشخصات‌ یک سیستم علوفه هیدروپونیک استاندارد

مشخصات‌ یک سیستم علوفه هیدروپونیک استاندارد

مشخصات‌ یک سیستم علوفه هیدروپونیک استاندارد : جهت تولید علوفه و آماده کردن محیط انتخاب شده، نور مصنوعی با بکار گرفتن لامپ فلیوروسنت، تنظیم کردن میزان رطوبت و دما و همینطور تهویه مناسب به راه های مختلف ایجاد میگردد.

هزینه اولیه جهت ساخت این فضا ممکن است مقداری گران به نظر بیاید ولی با توجه به بازدهی زیاد این نوع کشت و تولید متداوم، شرایط محیطی ایجاد میکند. که علوفه تولید شده فاقد هر گونه آفت و بیماری باشد.

این امر سبب برداشت زیاد محصول و سود بالا، برای کشاورزان میشود. قیمت علوفه هیدروپونیک مناسب و مقرون به صرفه است زیرا از 1 کیلو بذر میشود 10 تا 12 کیلوگرم علوفه در طی 6 و7 روز برداشت داشت. برای اطلاعات بیشتر راجب هزینه کشت علوفه به روش هیدروپونیک می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مزایای علوفه هیدروپونیک:

  • ۱_ افزایش ظرفیت تولیدات دامی
  • ۲_ افزایش باروری و چند قلوزایی
  • ۳_ افزایش وزن دام که سبب جلوگیری از کشتاره زیاد آن ها قبل از رسیدن به وزن دلخواه میشود.
  • ۵_صرفه جویی در مصرف آب
  • ۶_وجود علوفه تازه در طول سال

محاسبه قیمت علوفه هیدروپونیک

قیمت علوفه هیدروپونیک به نکات زیادی وابسته است. انتخاب سیستم کشت مناسب و استاندارد موجب تعیین قیمت تمام شده علوفه میگردد. انتخاب سیستم علوفه هیدروپونیک استاندارد موجب می شود تا در این کشت پارامتر های مورد نیاز گیاه به خوبی آماده گردد و باز دهی محصول افزایش یابد.

در این سیستم استاندارد در مقابل هر کیلو بذر، به طور میانگین تولید علوفه هیدروپونیک بین 10 تا 12کیلوگرم علوفه می‌باشد. اگر در سیستم استاندارد بذر مناسب تهیه کرده باشید، میانگین تولید علوفه هیدروپونیک بین 10تا 12کیلو گرم علوفه تازه در برار هر یک کیلو گرم بذر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *