فروش تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک – آموزش

فروش تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک – آموزش

فروش تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک – آموزش: در ادامه قصد داریم فروش تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک – آموزش را به بهترین نحو در اختیار شما قرار دهیم؛ مانند آموزش، خرید سینی کشت علوفه و … یکی دیگر از معظلات زیست محیطی که تمامی کشورها بخصوص ایران را تهدید می کند مسئله کمبود آب و خشکسالی می باشد.

به علت بارش کم کشور ایران و تک تک شهرهای آن وضعیت مطلوبی ندارند. برای مثال شهری مانند اصفهان طی چندین سال گذشته با مشکل خشکسالی فراوانی مواجه است که اعتراض ساکنان و مردم این شهر تا به امروز هیچ نتیجه مطلوبی را برای آن ها به ارمغان نیاورده است.

خرید تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک

با در نظر گرفتن این معظل بزرگ، عوامل شرکت البرز تجهیز به همراه مسئولان محیط زیست اصفهان به این نتیجه رسیده اند که کشت علوفه هیدروپونیک محصولات کشاورزی را در این استان انجام دهند حال سوالی که امکان دارد برای بسیاری از کاربران ایجاد شوداین است که کشت هیدروپونیک چه کشتی می باشد؟ یکی از به روزترین شرکت ها در زمینه کشت علوفه هیدروپونیک شرکت البرز تجهیز می باشد.

در کشت علوفه هیدروپونیک رشد گیاه درون خاک نمی باشد بلکه رشد آن درون آب و پس از ترکیب با محلول غذایی می باشد. همچنین مراحل رشد این گیاه به صورت کنترل شده و با به کارگیری تجهیزات گلخانه ای میسر می باشد. شرکت البرز تجهیز تمامی خدمات مشاوه و حمایتی را با قیمت مطلوبی در اختیار کشاورزان قرار می دهد.

تجهیزات کشت هیدروپونیک

  1. گلخانه
  2. لوله های آبرسانی
  3. طبقات گلخانه هیدروپونیک
  4. مخزن آب
  5. فن گلخانه
  6. بذر مناسب گلخانه هیدروپونیک
  7. سازه گلخانه ( ساختمان)

گلخانه یکی از اصلی ترین و مهم ترین نیاز کشت علوفه هیدروپونیک می باشد که باید شرایط محیطی کاملا مناسبی را برای پرورش محصولات هیدروپونیک داشته باشد. بهترین لوله موجود در بازار برای گلخانه هیدروپونیک توسط شرکت البرز تجهیز ساخته شده است که از جنس پلی اتیلن می باشد و می تواند تمامی مساحت گلخانه را تحت پوشش خود قرار دهد.

این لوله ها انواع متفاوتی دارند که می توان به مه پاش، لوله 16 میلیمتری و لوله 32 میلی متری اشاره کرد که یکی از پرکاربردترین این لوله ها لوله 16 میلی متری می باشد. برای کشت گیاهان و همچنین برای آبیاری محصولاتی مانند اسفناج، توت‌فرنگی، کلم‌ و …

از این لوله ها استفاده می نماییم یکی از مسائل مهمی که باید در طراحی طبقات گلخانه مورد توجه قرار داد، فاصله مناسب آن می باشد. که در صورت عدم رعایت استاندارد باعث جلوگیری از تابش نور کافی به بذرها و درنهایت منجر به از بین رفتن شرایط مساعد هوایی می شود.

البزر تجهیز تولید تجهیزات کشت علوفه

یکی از مهمترین نقش ها در کشت علوفه هیدروپونیک، نقش آب می باشد که باید توجه داشت حجم مخزن آب طبق مصرف روزانه باشد و جنس مخزن آب باید طوری باشد که در برابر مواد ضدعفونی کننده واکنش ندهد. شرکت البرز تجهیز در زمینه فن گلخانه با تولید فن با قطر 60 تضمین مناسبی در خصوص تهویه هوای گلخانه علوفه هیدروپونیک را می دهد.

فن نقش بسزایی در رشد بذر دارد بدین شکل که باعث اکسیژن رسانی به بذرها شده و مانع از راکد ماندن هوا شده و در نهایت از کپک زدگی بذرها جلوگیری می کند یکی از عوامل مهم در کشت محصولات علوفه هیدروپونیک، علوفه ای می باشد که با بذرهای باکیفیت به دست آمده است.

یکی از گام های مهم و اساسی در راستای خدمت به کشاورزان، تامین تجهیزات و لوازم مورد نیاز کشت علوفه هیدروپونیک و ساخت سازه خوب و باکیفیت که نیازمند مهندسی حرفه ای و از پیش تعیین شده ای می باشد، است که شرکت البرز تجهیز با در اختیار داشتن خط تولید سازه استاندارد به این مهم دست یافته است.

جهت دریافت مشاوره آموزش ساخت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *