قیمت فروش سینی علوفه هیدروپونیک

قیمت فروش سینی علوفه هیدروپونیک

قیمت فروش سینی علوفه هیدروپونیک: در این مقاله سعی داریم تا فروش سینی دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک در اندازه و ابعاد استاندارد و همچنین کشت علوفه هیدروپونیک را آموزش دهیم.

علوفه هیدروپونیک در پایه ای که سینی علوفه هیدروپونیک نام دارد قرار داده می­شود و به روش هیدروپونیک رشد می کند. کیفیت بالای سینی علوفه هیدروپونیک منجر به تولید علوفه سبز با کیفیت عالی می شود. در سطح سینی روزنه­ هایی ایجاد می­شود تا از ماندن آب در علوفه خودداری شود.

خصوصیات سینی علوفه هیدروپونیک:

طول 60 عرض 30 عمق 3 جنس گرانول پ پ وزن 650 تا 670 گرم

طریقه نگهداری از سینی علوفه هیدروپونیک:

  1. جنس سینی علوفه هیدروپونیک به علت رطوبت و استفاده از آب از فلز نمی­باشد و در اکثر مواقع از جنس پلی اتیلن ( بالستیک فشرده) می­باشد. در صورت وارد کردن فشار بیش از حد به سینی ­ها منجر به شکستگی آن­ها خواهد شد پس نباید فشار زیادی به سینی­ ها وارد کنیم.
  2. چیدمان سینی های درون قفسه باید به گونه ای باشد تا مانع تردد نیروی کار شود.
  3. پرهیز از قرار دادن سینی ها در مقابل آفتاب یا در گرما و سرمای شدید
  4. قرار دادن سینی ها به صورت فیکس و ثابت بر روی قفسه یا سازه کشت، به منظور جلوگیری از افتادن آن­ها
  5. سینی های شرکت تجهیز گرولایت به منظور جلوگیری از باقی ماندن آب حدود 112 روزنه در سینی ها ایجاد کرده اند؛ در این صورت نیز بهتر آن است که سینی ها هر چند وقت یکبار شسته شوند.

نکته:.نگهداری از سینی علوفه هیدروپونیک به این دلیل حائز اهمیت می­باشد که کیفیت علوفه سبز به عنوان یکی از لوازم اولیه کشت مهم است؛ بنابراین کوچکترین  بی دقتی و یا عدم رعایت بهداشت در نگهداری سینی ها سبب آسیب رساندن به محصول نهایی می شود.

نکات مهم برای خرید سینی هیدروپونیک:

  • استفاده از مواد اولیه با کیفیت
  •  حمل و نقل راحت سینی ها
  •  مقاومت بالا در برابر اشعه ماورای بنفش و وجود زهکش خوب
  •  مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی
  •  مناسب بودن ابعاد سینی برای رشد علوفه

خرید سینی علوفه هیدروپونیک :

برای گرفتن مشاوره رایگان و یا خرید سینی علوفه هیدروپونیک با قیمت مناسب و کیفیت عالی از گروه  البرز تجهیز کافی است با واحد فروش ما همه روزه در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *