فروش قفسه و سینی علوفه هیدروپونیک

فروش قفسه و سینی علوفه هیدروپونیک

فروش قفسه و سینی علوفه هیدروپونیک: لوازم علوفه هیدروپونیک لازم جهت ساخت سالن پرورش علوفه به همراه یادگیری های لازم جهت پرورش فاقد هر گونه کپک و قارچ

فروش سینی علوفه هیدروپونک

خرید لوازم علوفه حاوی نازل و مه پاش، سینی کشت، لامپ، ساخت قفسه های کشت می توانید از واحد فروش ما راهنمایی بگیرید.

آشنا شدن با راه ساخت علوفه هیدروپونیک

تولید علوفه هیدروپونیک از راه های تازه پرورش گیاه میباشد که از عالی ترین عوامل در روش هیدروپونیک بهره نبردن از خاک است. در این راه آب را جایگزین خاک میکنیم و این تغییرات سبب میشود علوفه از دیدگاه اقتصادی و زمانی تماماً به صرفه باشد. در تولید کشت علوفه هیدروپونیک با محیا کردن درست و اصولی لوازمات کافی میشود بطور متداوم این گونه علوفه را تولید کرد.

تجهیزات راه اندازی دستگاه کشت علوفه هیدروپونیک

تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک در مقایسه با لوازم مورد احتیاج در کشاورزی سنتی خیلی پایین میباشد. سیستم پرورش هیدروپونیک در یک عدد سالن کوچک گلخانه یا کانکس راه اندازی میگردد.

مکان مورد نظر محل تولید با میزان تولید و ابعاد سیستم پرورش باید همسان باشد. وگرنه امکان دارد تعادل دمایی و تناسب هزینه و درآمد به دشواری برسد. برگزیدن مکان مناسب اصلی ترین قدم در تولید کشت علوفه هیدروپونیک و انتخاب تجهیزات مناسب و با کیفیت میباشد.

سینی کشت علوفه هیدروپونیک

سینی کشت علوفه هیدروپونیک دانه ها داخل ان سبز می گردند. حتما باید از جنسی باشند که در مقابل آب مقاوم باشد. در صورت وجود داشتن رطوبت متداوم و زنگ زدگی از سینی فلزی به هیچ وج استفاده نکنید. بهترین سینی کشت علوفه جهت ساخت علوفه هیدروپونیک از جنس پلی پروپیلن است. باید از سینی محکم که تحمل وزن علوفه را دارد استفاده کرد.

سیستم نور علوفه هیدروپونیک

نور به اندازه برای رشد علوفه هیدروپونیک احتیاج است. اگر به جوانه علوفه هیدروپونیک نور لازم نرسد، بازدهی تولید به صورت زیادی کم خواهد شد.

سیستم تهویه

طراحی سیستم تهویه و نصب کردن آن باید انجام شود تا هوا در بین طبقها پخش شود تا سطح رطوبت تنظیم گردد. نرسیدن هوا موجب  کاهش رشد جوانه میگردد و همچنین رطوبت زیاد باعث کپک علوفه شده و علوفه غیر قابل استفاده می گردد.

مخزن و لوله آب مناسب برای سیستم هیدروپونیک

وجود داشتن اب به اندازه اصلی ترین علت رشد علوفه هیدروپونیک میباشد. برای برگزیدن مخزن آب ولوله ها میبایست این کار را با دقت انجام دهید. ظرفیت مخزن باید به گونه ای باشد تا سیستم تولید، گرفتار کم آبی و بحران آب نگردد.

قفسه های کشت علوفه هیدروپونیک

بهترین بکارگیری از فضا سینی های ساخت علوفه را میتوان بطور طبقه در محل پرورش قرار داد. فاصله طبقه ها و ابعادش بطوری تنظیم گردد تا نور به علوفه برسد. اینگونه بسیار سود دهی افزایش میباید. طبقات حتما لازم است تا  استحکام کافی جهت نگه داری سینی را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *