فروش گلخانه های خانگی و سیستم DWC

فروش گلخانه های خانگی و سیستم DWC

فروش گلخانه های خانگی و سیستم DWC یا همان هیدروپونیک مخزنی : گروه ما  تولید کننده انواع گلخانه ‌های خانگی و سیستم های هیدروپونیک ایروپونیک برای کشت انواع سبزیجات و صیفی‌جات در منزل می باشد.

در این مقاله به برسی انواع گلخانه های خانگی می پردازیم .گلخانه های خانگی با سیستم هیدرپونیک مخزنی در دو شکل یکطرفه و دو طرفه ساخته میشوند .

این نمونه های یک طرفه برای محیط‌هایی مثل تراس ها، بالکن‌ ها، حیاط‌ خلوت ها و پاسیو‌ها بسیار مناسب هستند. برخی افراد آن‌ها را داخل منازل مسکونی خود هم نصب و راه اندازی کرده اند. عموما جنس چنین گلخانه هایی از آلومینیوم می باشد و در نتیجه کاملا مقاوم و سبک هستند. با داشتن گلخانه ی خانگی شما می توانید هر نوع سبزیجات، صیفی جات و انواع و اقسام گل‌ها و گیاهان را کشت نمایید.

گلخانه ی خانگی و سیستم DWC یا هیدروپونیک مخزنی

به نظر شما جنس سازه های گلخانه های خانگی که با سیستم DWC  ساخته می شود چیست ؟گلخانه‌های خانگی از کربنات دوجداره شفاف ساخته می شوند. دلیل اصلی که از این ماده برای ساخت گلخانه استفاده می شود این است  که از ورود اشعه‌ی UV جلوگیری  می کند . برخی از انواع این گلخانه های خانگی دارای یک کشوی سقفی اضافه هستند که بسیار کارآمد می باشد و برای این که فضای کمتری را اشغال کند، درب آن‌ها به صورت کشویی می سازند که همین درب کشویی را می توان با نوارهای پلاستیکی ساده را درزبندی کرد.

یکی از دلایل استقابل از این گلخانه ها امکان نصب سریع و اسان آنها است   و شما میتوانید با خرید تجهیزات گلخانه آنها را در خانه مونتاژ کنید و پس اگر در منزل آپارتمانی زندگی می کنید و همواره در حسرت داشتن یک گلخانه ی پرورش سبزیجات و گل های دلخواهتان بوده اید، گلخانه های خانگی بهترین پیشنهاد برای شما هستند.

برای سفارش و یا دریافت مشاوره در مورد سیستم‌های هیدروپونیک با مرکز فروش گلخانه خانگی و سیستم DWC یا هیدروپونیک ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *