فروش دستگاه کشت هیدروپونیک طبقاتی

فروش دستگاه کشت هیدروپونیک طبقاتی

فروش دستگاه کشت هیدروپونیک طبقاتی: دستگاه هیدروپونیک و ایروپونیک طبقاتی عمودی خانگی و تجهیزات مرتب برای راه اندازی این گلخانه شامل آموزش کشت و راه اندازی

بهینه ترین روش  استفاده از فضا  با استفاده از  سیستم های کشت عمودی طبقاتی به جای سیستم های کشت مسطح و زمین های خاکی است. روش کشت در اب یا همان هیدروپونیک و ایروپونیک که در ان گیاه تمام موادمورد نیازش را از اب دریافت میکند و ریشه گیاه در محلولی از اب شناور هستند و گاهی این محلول ها را به ریشه اسپری می کنند که در این حالت شاهد کاهش بیش از اندازه ی استفاده از سم و آفت کش هستیم؛ از آن جایی هم که این محلول مستقیما با ریشه در ارتباط است، شاهد افزایش رشد و نمو گیاه هستیم.

دستگاه هیدروپونیک طبقاتی در ایران با حدود قیمت 90 میلیون تومان ساخته و به فروش می رسد که با استفاده از آن کلیه ی مراحل کشت هیدروپونیک شامل کشت علوفه برای دام ها، سبزیجات و صیفی‌جات، نشاء برنج، زعفران و … را انجام داد.

برای مثال نمونه ای از این دستگاه ها به صورت 4 ردیف یک متری در هر طبقه ساخته شده اند که هر ردیف دارای ۹ حفره برای کشت گیاهان در نظر گرفته شده است و در نتیجه ظرفیت هر طبقه ی آن ۳۲ بوته می باشد و یا در نمونه های دیگری از آن تعداد طبقات بیشتر می شود یعنی ۲ یا ۳ یا ۴ طبقه با همان تعداد حفره های ۹ تایی و در نهایت ۶۴، ۹۶ و ۱۲۸ حفره وجود خواهد داشت.

سالن ها یا سوله های صنعتی یا گلخانه های بزرگ دارای تعداد بیش از 10 طبقه هستند و در واقع تا جایی که ارتفاع دستگاه به ۵ متر هم می رسد. این دستگاه هیدروپونیک طبقاتی برای منازل مسکونی و حتی خانه های آپارتمانی هم پیشنهاد میشوند که در حقیقت این دستگاه ها، دارای ۳ طبقه با ارتفاعی حدود ۱۶۰ تا ۱۷۰ سانتی متر که به ازای هر متر مربع آن ظرفیت ۹۶ حفره ای می باشند.

فروش دستگاه کشت هیدروپونیک طبقاتی

دستگاه کشت هیدروپونیک طبقاتی قابلیت تنظیم و کنترل میزان نور و اکسیژن لازم برای رشد گیاه را دارد .نحوه کار دستگاه به این شکل هست روزانه کنترلر های دستگاه میزان نور لازم را دقیقا برسی و تنطیم میکنند .

جربان اب منظمی که در دستگاه برقرار است ،مقدار اکسیژن در محلول را تا حد مورد نیاز بالا نگه می دارد که به این ترتیب هم گیاه به خوبی تغذیه می شود و هم محلول خراب یا گندیده نمی شود.

دستگاه کشت هیدروپونیک قابلیت اتصال کنترل های تنظیم به تلفن همراه را دارند که از هر جا میتوان از وضعیت دستگاه با خبر بود و ان را کنترل کرد

دستگاه کشت هیدروپونیک طبقاتی شامل چه تجهیزاتی است ؟

دارای مخزن بزرگ آب و محلول.

دارای لیوان های حفره دار و مشبک (ویژه ی کشت هیدروپونیک).

کودهای مخصوص هیدروپونیک مورد استفاده در محلول ها.

دارای پشم سنگ.

دارای تمامی ابزار قابل استفاده و مورد احتیاج برای دستگاه مثل شلنگ، پمپ، ادوات الکترونیکی و نورهای رشد.

برای مشاوره تخصصی و خرید دستگاه  فرم تماس با ما را کامل کنید با شما تماس میگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *