تولید سینی کشت هیدروپونیک گلخانه ای

تولید سینی کشت هیدروپونیک گلخانه ای

تولید سینی کشت هیدروپونیک گلخانه ای : سینی کاشت انواع محصولات هیدروپونیک گلخانه ای تولید شده برای سبزیجات، میکروگرین، علفه هیدروپونیک، صیفی جات و کاهو

سینی کاشت که دارای تنوع بسیار زیادی است یکی از پر کاربرد ترین وسایل مورد نیاز سیستم کشت هیدروپونیک است و توجه نکردن به کیفیت آن ممکن است در میانه راه کشت شما را با مشکلات زیادی درگیر کند .

کاربرد سینی کشت هیدروپونیک گلخانه ای

سینی های هیدروپونیک در تولید طیف وسیعی از محصولات کشاورزی کاربرد دارد اما به طور ویژه در گلخانه های هیدروپونیک  در کشت های مختلفی به عنوان مثال کشت علوفه ،سبزی جات و صیفی جات و … مورد استفاده ی تولید کنندگان قرار می گیرد.

جوانه دار کردن گیاهانی همچون  خیار، فلفل، گوجه فرنگی، کدو و سایر صیفی جات مشابه در گلخانه در سینی های کشت انجام می شود . می توان گفت بیش از 50 درصد محصولات گلخانه هیدروپونیک را می توان در این سینی ها کشت داد.

انواع سینی های کشت و کاربرد آن ها

سینی های کشت معمولا  ازپلیمرهایی با  جنس PP،PE ، PS ساخته می شوند که هر نوع دارای ویژگی های متفاوتی است و بر اساس  محصولی که برای کشت در نظر داریم سینی کشت را انتخاب میکنیم .

به عنوان نمونه سینی های PP از استحکام بالایی برخودار هستند و مناسب محصولاتی هستند که پس از رشد سنگین خواهند شد. سینی های PE به نسبت سینی های PS و PP نرم تر بوده و خارج کردن جوانه ها ونشا گلخانه ای از آن ها راحت تر است. این قبیل سینی ها برای کشت های دو مرحله ای که ابتدا بذر جوانه دار شده و بعد در محل اصلی پرورش داده می­شود مناسب تر هستند.

ویژگی های مهم سینی کشت هیدروپونیک

زهکشی مناسب آب علاوه  بر انتخاب نوع سینی متناسب با محصول کشت  تاثیر خیلی زیادی در بهره وری محصول دارد  . عدم زهکشی مناسب در سینی های کشت سبب پوسیدگی ریشه محصول و از بین رفتن محصول خواهدشد .

شما نیز در صورت تمایل می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آغاز فرایند خرید این سینی ها با کارشناسان ما ارتباط حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *