فروش دستگاه ایروپونیک خانگی

فروش دستگاه ایروپونیک خانگی

فروش دستگاه ایروپونیک خانگی: تجربه کشت هیدروپونیک خانگی به روش عمودی و طبقاتی با خرید وسایل و تجهیزات لازم به همراه بسته آموزشی

لذت کاشت و پرورش سبزی جات خانگی و گل های زینتی و  با استفاده از دستگاه ایروپونیک خانگی. نوعی از کشت که بدون استفاده از خاک انجام می شود و رشد گیاه در آب اتفاق می افتد،رو تجربه کنید .

با استفاده از دستگاه ایروپونیک خانگی میتوان در خانه گلخانه داشت و به پرورش سبزیجات مصرفی روزانه یا کاشت گل های زینتی  پرداخت . دستگاه ایروپونیک خانگی در خانه اپارتمانی باعث ایجاد فضای زیبا و آرامش بخش  خواهد شد .

فروش دستگاه ایروپونیک خانگی

بهبود صنعت کشاورزی و افزایش بازده و بهره وری در تولیدات و همچنین حفظ محیط زیست و منابع آبی

از مزایای استفاده از دستگاه های هیدروپونیک و ایروپونیک است .در کشور ها پیشرفته و صنعتی تقریبا نیمی از محصولات تولیدی به این روش کشت میشود و این نوع کشت جایگاه ویژه ای در صنعت کشاورزی دارد .

استفاده از دستگاه ایروپونیک در ایران

بحران اب  و کاهش بهره وری در صنعت کشاورزی به دلیل استفاده از روش های سنتی که  باعث به خطر افتادن محیط زیست و هدر رفتن منابع طبیعی می شود  باعث شده فعالان صنعت کشاورزی به روش های کشت هیدروپونیک و ایروپونیک روی بیاوردند .

هیدروپونیک و ایروپونیک خانگی

کشت محصولات مختلفی  مثل کشت سبزی های صیفی یا میکروگرین ها، کشت گوجه، خیار، توت فرنگی و …  با دستگا های هیدروپونیک وایروپونیک قابل انجام است .دو دستگاه هیدروپونیک و ایروپونیک در دو نوع خانگی و صنعتی ساخته می شوند که هر کدام از آن ها هم انواع گوناگونی دارند. هر کدام هم برای که باید با توجه به نیاز مورد نظر آن ها را تهیه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *