فروش گلخانه خانگی هیدروپونیک تراس، باغ، پشت بام

فروش گلخانه خانگی هیدروپونیک تراس، باغ، پشت بام

فروش گلخانه خانگی هیدروپونیک تراس، باغ، پشت بام : گروه ما مرکز تولید و عرضه ی انواع گلخانه های خانگی برای تراس، باغ، ویلا، پشت بام، بهارخواب و … می باشد که شما می توانید جهت مشاوره و خرید با کارشناسان ما در تماس باشید.

محیط پیش ساخته که تمام شرایط مورد نیاز برای رشد گیاه در آن لحاظ شده است .گلخانه های پیش ساخته در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته میشوند و شما بر اساس میزان فضایی که دردسترس دارید میتوانید طرح پیش ساخته گلخانه خانگی را تهییه کنید

گلخانه‌های خانگی باغ پشت بام تراس

برای استفاده ی بهینه تر از فضای خانه خود و اقدام به کاشت گل و گیاه در آن قسمت، می توانید از گلخانه های خانگی از پیش‌ساخته ای که برای شما فرستاده می‌شود، استفاده کنید. شیوه ی ساخت این گلخانه ها به این صورت است که می توان گل و گیاه را هم روی کف، روی قفسه ها و میزهای مخصوص آن قرار داد.

وزن کم و امکان جابه جایی سریع ویژگی مهم این گلخانه های پیش ساخته است .

فروش و عرضه انواع گلخانه خانگی

یکی از ویژگی های مهم گلخانه های خانگی که موجب استقبال علاقه مندان به کشاورزی شده است مقاومت بسیار این گلخانه های خانگی نسبت به عوامل طبیعی مثل نور خورشید، باران، نم و رطوبت، نوسانات دمایی (سرما و گرما) است که این ویژگی سبب می شود استهلاک تجهیزات بسیار پایین باشد .البته نگه داری و تعمیرات اصولی هم در کارایی تجهیزات گلخانه ای بسیار دارای اهمیت است

گلخانه های خانگی پیش ساخته امکتن نصب و قرارگرفتن در روی بالکن، تراس، حیاط و حتی پشت بام  را دارند . با داشتن یک گلخانه خانگی می توانید در فصول مختلف سال، مشغول کاشت صیفی جات و سبزیجات موردنظرتان باشید.

معمولا قطعات این گلخانه های خانگی به شکل سازه های پیچی و مهره ای می باشد که معمولا از آلومینیوم ساخته میشوند و به همین علت است که این گلخانه های خانگی نسبت به عوامل مختلفی مثل سرما و گرما مقاوم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *