فروش تجهیزات و لوازم گلخانه کشت هیدروپونیک ایروپونیک

فروش تجهیزات و لوازم گلخانه کشت هیدروپونیک ایروپونیک

فروش تجهیزات و لوازم گلخانه کشت هیدروپونیک ایروپونیک : خرید تمام تجهیزات گلخانه خانگی شامل انواع تجهیزات گلخانه شامل سینی، سبد و بستر کشت هیدروپونیک و ایروپونیک

تجهیزات کشت هیدروپونیک شامل موارد زیر می باشد :

با توجه به مقدار فضای  در دسترس میتوان اندازه گلخانه مورد نظر را تهییه کرد .در ادامه مقاله انواع سیستم های کشت در فضای گلخانه خانگی را برسی میکنیم .

  • سیستم ‌های کشت علوفه که امکان کاشت علوفه دامی در آن هست
  • سیستم ‌های کشت خانگی برای کاشت انواع سبزی جات و صیفی جات در فضای گلخانه
  • سیستم‌ های کشت گلخانه‌ای
  • و سایر سیستم‌ های کشت

گلخانه های هیدروپونیک انواع مختلفی همچون  (مسطح، طبقاتی، عمودی و برج کشت) دارند که برای راه اندازی آنها باید از تجهیزات مختلفی استفاده کرد  .لوازمی چون لامپ رشد، سینی کشت هیدروپونیک، کود هیدروپونیک، فن سیرکوله، بسترهای کشت، انواع گلدان های نت پات و … ..

تمامی این لوازم و تجهیزات بر اساس استاندارد های جهان توسط مجموعه ی ما  ساخته می شود به گلخانه داران عرضه می شود.

بررسی لوازم و تجهیزات کشت هیدروپونیک

استفاده از محلول ابی که گیاه در آن رشد میکند و به نسبت روش کشت در خاک بهره وری بسیار بیشتری دارد  نوعی از کشت است که هیدروپونیک نامیده می شود .با به کارگیری کشت هیدروپونیک محیطی مناسب تر با راندمانی بالاتر به وجود می آید. نباید فراموش کرد که در این روش دیگر از بروز بیماری‌ های شایعی که از طریق خاک منتقل می شدند هم خبری نیست.

کشت هیدروپونیک دارای شکل های مختلفی است . شکل های بسته، نیمه باز و باز  انواع شکل های کشت هیدروپونیک هستند که هر یک را بعدا به طور مفصل بیان توضیح خواهیم داد.  خرید وسایل و تجهیزات کشت هیدروپونیک از مراکز  معتبر بسیار دارای اهمیت است . اگرچه هزینه های سرمایه گذاری اولیه برای کشت هیدروپونیک به نظر زیاد می‌رسد اما اگر قرار بر خرید از مکان‌ های نامعتبر باشد، شرایط بدتر خواهد شد.

لوازم مورد نیاز برای کشت

در روش کشت در خاک که روش سنتی برای کشت است به علت انتقال الودگی به ریشه گیاه بهره وری کاهش می یابد .از جمله مزایای کشت هیدروپونیک می توان به کم بودن آلودگی محیطی اشاره کرد؛ زیرا همانطور که گفته شد عامل انتقال بسیاری از بیماری خاک است که در این روش خبری از آن نیست. از جمله لوازم مربوط به بستر کشت هیدروپونیک می توانیم به مخازن نگه داری آب، لوله های مخصوص و پایه های نگه دارنده آن اشاره کنیم.

علاوه بر این ها، پمپ آب مخصوص این بستر ها هم از جمله لوازم موردنیاز می باشد.استفاده از پمپ استاندارد سبب برای ایجاد جریان مداوم محلول آب در ریشه گیاه خواهد شد .

سه نوع کشت هیدروپونیک (باز و نیمه باز و بسته) و بستر منتخب شما، مزایا و معایب متفاوتی در پی خواهد داشت. کمی بالاتر  این نکته را گوشزد کردیم که گاهی فقط هزینه اولیه کشت هیدروپونیک زیاد می شود و علتش هم به انتخاب شما درمورد این سه نوع کشت برمی گردد.

برای مشاوره و خرید تجهیزات کشت هیدروپونیک با کارشناسان ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *