لیست قیمت ساخت گلخانه های ارزان خانگی

لیست قیمت ساخت گلخانه های ارزان خانگی

لیست قیمت ساخت گلخانه های ارزان خانگی : در خانه اکثر مردم گل های زینتی پیدا میشود واغلب علاقه دارند تعداد گلها یشان را بیشتر کنند و آنها را تکثیر کنند اما فضای کافی برای این کار را ندارند .اگر به گل  و گیاه علاقه دارید ما روش انجام این کار را پیدا کردیم .

در این مقاله به برسی انوع گلخانه های خانگی می پردازیم و برسی میکنیم که به چه مقدار هزینه میتوانید گلخانه خانگی تان را داشته باشید

انواع گلخانه های خانگی عبارتند از :

1- گلخانه های گنبدی شکل : اگر شما علاقه مند به ساختار مثلثی هستید می توانید گلخانه خود را به این شکل بسازید. از آن جایی که برای ساخت این گلخانه زمان زیادی را باید صرف کرد، کمتر به سراغ ساخت این مدل می روند. پایه های چوبی این گلخانه را به صورت اسکلت آن باید در زمین قرار دهید. برش دقیق چوب ها شما را برای رسیدن به یک طرح منظم و دقیق از مثلث ها کمک می کند. از پلاستیک یا ورقه های مخصوص پوشش گلخانه هم برای پوشش میان چوب ها استفاده می شود.

2- گلخانه های ساخته شده از پنجره های قدیمی و بلا استفاده : شما می توانید برای برپایی اسکلت اصلی، این پنجره های قدیمی را با استفاده از پیچ به یکدیگر متصل کنید. برای پوشش سقف هم می توانید از صفحات پلاستیکی استفاده کنید و شیشه های شکسته ی پنجره ها را هم عوض کنید.

3- گلخانه های ساخته شده از در های قدیمی :شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید  شما می توانید از درهای قدیمی بلا استفاده ی خود به عنوان قاب گلخانه استفاده کنید. پوشش سقف این نوع گلخانه ها هم با استفاده از پلاستیک های شفاف امکان پذیر است.

4- گلخانه های هرمی شکل :ساخت گلخانه به روش هرمی آسان و البته  شیک است . فقط باید یک وجه آن را به عنوان در مشخص کنید و با استفاده از لولا به وجه دیگر آن وصل کنید.

5- گلخانه های ساخته شده از بطری های پلاستیکی : اطرافتان را نگاه کنید .تعداد زیادی بطری پلاستیکی میبینید که میشود از آنها برای ساخت گلخانه استفاده کرد . تعداد بسیار زیادی بطری خالی پلاستیکی برای ساخت این مدل احتیاج است. با استفاده از یک اسکلت چوبی و پوشش بطری های پلاستیکی می توانید یک گلخانه ی زیبا بسازید.

توضیحات بالا برای ساخت این گلخانه های خانگی زیبا و ارزان خدمت شما عزیزان بیان شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران و متخصصان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *